Наша місія надихати вас і допомогти вашій мрії стати реальністю.

Змініть ваші думки і ви зміните ваш світ.

~Norman Vincent Peale
Хто ми
ПРО ФАБРИКУ

ТОВ «Хмельницька кондитерська фабрика «Кондфіл»» (скорочено Хмельницька кондитерська фабрика, ТОВ ХКФ «Кондфіл») — підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва кондитерських виробів, у теперішній час переважно цукерок. Розташоване у місті Хмельницькому.

Адреса підприємства: вул. Шевченка, буд. 69, м. Хмельницький—29000, Україна.

З історії підприємства

Хмельницька кондитерська фабрика займає старовинну двоповерхову будівлю, зведену на початку ХХ століття для потреб спиртоочисного складу Акцизного управління, побудованого у 1905 році і який існував до 1924 року.

1927 року в Проскурові засновано цукеркову фабрику, яка згодом переїхала на площі колишнього спиртоскладу.

У 1960-ті роки добудовано нові цехи кондфабрики, і у радянський період підприємство, що входило до складу Хмельницького пивоб’єднання Укрхарчопрому, стало одним з провідних у області та країні.

НАША ПРОДУКЦІЯ

Виробничі потужності Хмельницької кондитерської фабрика «Кондфіл»  до 2 тисяч тонн солодощів на рік. На підприємстві використовуються місцеві види сировини: волоський горіх, ядро соняшника, мед, цикорій, пюре горобинове, вишневе, сливове, яблучне, морквяне. Продукція хмельницький кондитерів добре зарекомендувала себе в Україні та за її межами, адже значна її доля відправляється на експорт.

На підприємстві, зокрема, налагоджено виробництво грильяжу; драже цукрового, горіхового, фруктового; цукерок, глазурованих кондитерською, шоколадною глазур’ю; не глазурованих вафель п’яти- та дев’ятишарових, асортимент яких задовольнить найвибагливішого споживача і нараховує понад 200 найменувань.

Останнім часом підприємство спеціалізується саме на виготовленні шоколадних і помадкових цукерок, зокрема у коробках.